Privatumo politika

1. Bendrosios nuostatos

UAB “MERISTA” , (toliau – Pardavėjas ) elektroninė parduotuvė stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs, visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo. Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio. Pirkėjas atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi.

1.1 Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, tokie kaip vardas, pavardė, elektroninis paštas, telefono numeris ar kiti kontaktiniai duomenys bus renkami šiems tikslams:
a) Interneto svetainei administruoti, svetainės paskyrai sukurti;
b) Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
c) Turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas).

Asmens duomenų tvarkymas

2.1. Pardavėjas Pirkėjo asmens duomenis tvarko vadovaudamasis Privatumo politika. Atsižvelgiant į tai, kad Privatumo politikoje nurodomos svarbios Taisyklių nuostatos, rekomenduojama, kad Pirkėjas atidžiai jas perskaitytų ir  įsitikintų, kad visos Privatumo politikos nuostatos jam yra suprantamos ir priimtinos.

2.2 Vykdant pirkimą mūsų elektroninėje parduotuvėje, pirkėjas pateikia savo asmens duomenis, reikalingus sutarčiai sudaryti, įgyvendinti ar nutraukti. Tai gali būti vardas, pavardė, sąskaitos išrašymo ir pristatymo adresas, el. pašto adresas, mokėjimo duomenys, telefono numeris. Jūsų pateikti asmens duomenys yra saugomi atitinkamą laikotarpį, kurio reikalauja komerciniai ir mokesčių įstatymai teisiškais nustatytais laikotarpiais. Norėdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatytos pagal Jūsų užsakymą mes galime perduoti Jūsų e.pašto adresą, telefono numerį, vardą, pavardę logistikos įmonei ar gabenimo partneriui. Informacija gali būti taip pat suteikta kitoms šalims Jūsų prašymu.Taip pat valstybinėms institucijoms pagal jų prašymus, tačiau tik ta apimtimi, kiek tai būtina siekiant tinkamai laikytis teisės aktų. UAB Merista tvarkydama asmens duomenis, yra įsipareigojusi laikytis konfidencialumo.

3. Teisė keisti taisykles

3.1. Pardavėjas pasilieka teisę keisti šias Taisykles.

4. Rinkodaros pranešimai

4.1. Jums sutikus, elektroniniu paštu, SMS žinutėmis Jums teiksime rinkodaros pranešimus, kad sužinotumėte mūsų naujienas ir galėtumėte susipažinti su mūsų produktais ir juos rasti.
4.2 Jūs galite bet kuriuo metu atsisakyti tiesioginės rinkodaros pranešimų:
4.2.1. Rašydami elektroniniu paštu info@merista.lt arba pasinaudodami atšaukimo nuoroda elektroniniu paštu siųstame pranešime;
4.2.2. Susisiekę su mūsų atstovu telefonu;
4.3. Atsisakius tiesioginės rinkodaros pranešimų, mes atnaujinsime Jūsų asmens duomenų tvarkymo nustatymus, kad tiesioginės rinkodaros pranešimai Jums nebebūtų teikiami.